Multikulturowość w kryzysie? Wykład Macieja Mandelta 13.07.17 (czwartek), godz. 19:00, taras na dachu MWW, wstęp bezpłatny, (w razie niepogody spotkanie odbędzie się w Beautiful Tube, na poziomie 1) (Thursday), 7 PM, terrace on the roof of MWW, free admission, (in case of rain we will meet in Beautiful Tube, level 1)

Napięcia na tle rasowym to nie tylko sprawa amerykańska. Dziś projekt wspólnej egzystencji przedstawicieli różnych ras i narodowości w jednym państwie dostał zadyszki. W jakiej kondycji znajduje się idea wielokulturowej Europy?

Maciej Mandelt – aktywista miejski, członek i działacz Stowarzyszenia na Rzecz Integracji Społeczeństwa Wielokulturowego NOMADA

#wykładynależakach #dachowanie #luzakinależaki #naluzakanależakach

W czerwcu i lipcu zapraszamy na cykl dyskusji, wykładów i spotkań, które będą toczyć się w atmosferze letniego błogostanu. Rozprężenie w słońcu, wyciąganie na leżakach oraz intelektualna strawa – oto nasz pomysł na lato w mieście.

Dodano:29.06.17 Udostępnij: Facebook, Twitter
Multikulturowość w kryzysie?

Wykład Macieja Mandelta

W ramach cyklu „Wykłady na leżakach”

Wykład towarzyszący wystawie "Gordon Parks: Aparat to moja broń"
Is multiculturalism in crisis?

Lecture by Maciej Mandelt

In the cycle “Lectures on deckchairs”

Lecture accompanying the exhibition "Gordon Parks. I Use My Camera as a Weapon"
fot. Critical Making by Coco0612 phptp by Critical Making by Coco0612