Społeczna historia sztuki. Wykłady dla Bartka

Jakiś czas temu Bartek Lis, socjolog pracujący w naszym muzeum, zaproponował mi przygotowanie wykładów na temat społecznej historii sztuki. Przyjęłam jego propozycję i od najbliższego poniedziałku zaczynam popularny kurs według mojej własnej osobistej interpretacji. Startujemy od początku – od sztuki pierwszej czyli paleolitu.

Każdy wykład zaplanowany jest na około 90 minut. Wykład jest w pełni ilustrowany, wstęp wolny. Spotkania będą odbywały się w każdy poniedziałek o godz. 18.00 w Beautiful Tube naszego Muzeum.

W swoim i Bartka imieniu zapraszamy każdego, kto chciałby dołączyć do kameralnego grona słuchaczy.

Dorota Monkiewicz

Dodano:22.02.13 Udostępnij: Facebook, Twitter