Moje barwy i ja

warsztaty dla seniorów | zapisy
Od 09.08.2023 do 09.08.2023

Kolor żółty opanował swoją jasnością przestrzeń drugiego piętra muzeum. Doświadczenie tego koloru pobudza umysł człowieka, wzbudzając w nim pewność siebie, moc, szczęście i otwartość na nowe. Podczas warsztatów zapoznamy się z koncepcją osobistej mocy i sprawczości skrytej we wnętrzu człowieka, którą niesie w sobie energia koloru żółtego.

Ćwiczenia oddechowe, wyrażanie werbalne oraz kontakt z grupą poprowadzą do odkrycia wewnętrznych pragnień.

Prowadzenie:

Agnieszka Burzyńska – magistra pedagogiki UW, absolwentka dwuletniej szkoły trenerów oddechu „Prana Visions” z siedzibą we Wrocławiu, w której obecnie jest osobą szkolącą nowych adeptów, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku: psychodietetyka na UW. Od osiemnastu lat zajmuje się edukacją w zakresie wzmacniania ciała i umysłu technikami oddechowymi, relaksacyjnymi i odżywianiem. Pracuje z dorosłymi, indywidualnie i grupowo. Praktykuje w ośrodkach medycznych, instytucjach kultury i w prywatnej praktyce.

__________

UWAGA: Na warsztat obowiązują zapisy: mww.zapisy@gmail.com tel. 71 3564253

__________

Projekt Spektrum światła dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Moje barwy i ja

il. Patrycja Mastej

English AAA

Trwają prace modernizacyjne

Nasza strona ma już nową szatę graficzną i możesz już z niej korzystać. Musimy jednak jeszcze kilka rzeczy poprawić, aby stała się lepsza.

Jeśli widzisz na stronie jakąś nieprawidłowość, będziemy wdzięczni, jeśli ją nam zgłosisz.

Przepraszamy za niedogodności.

OK

Przypomnimy Ci o tym za 15 minut.