MOJE BARWY I ZAPACHY

warsztaty dla seniorów | zapisy
Od 04.10.2023 do 04.10.2023

Synestezja to zjawisko, w którym kilkoma zmysłami jednocześnie możemy doświadczać określonej osobliwości charakterystycznej dla odbioru tylko jednym zmysłem. Przykładem może być eksplorowanie koloru żółtego, na poziomie percepcji wzrokowej oraz zapachowej, czyli olfaktorycznej. Według psychologa prof. Simona Barona-Cohena u osoby doświadczających tego zjawiska, budują się dodatkowe połączenia w mózgu, zwyczajowo oddzielone od siebie.

Podczas warsztatów przekroczymy granicę zwyczajowej zmysłowości i odbędziemy podróż do świata perfum. Poznamy i powąchamy profesjonalne surowce wprost z laboratorium perfumiarza, by na końcu, pod okiem zawodowca samodzielnie skomponować własny zapach.

Prowadzenie: Karol Jaśkowiak — niezależny perfumiarz oraz ekspert w dziedzinie surowców zapachowych, właściciel sklepu perfumiarz.com. Współpracuje z marką Tkliwi Nihiliści, dla której tworzy autorskie kompozycje.

__________

UWAGA: Na warsztaty obowiązują zapisy: mww.zapisy@gmail.com tel. 71 3564253

Warsztaty są bezpłatne. Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 6.10 do godz. 14.00.

Bardzo prosimy o informowanie z minimum trzydniowym wyprzedzeniem o rezygnacji z udziału w warsztacie, tylko w ten sposób uczestnicy wpisani na listy rezerwowe będą mogli skorzystać z zajęć.

__________

Projekt Spektrum światła dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

MOJE BARWY I ZAPACHY

il. Patrycja Mastej

English AAA

Trwają prace modernizacyjne

Nasza strona ma już nową szatę graficzną i możesz już z niej korzystać. Musimy jednak jeszcze kilka rzeczy poprawić, aby stała się lepsza.

Jeśli widzisz na stronie jakąś nieprawidłowość, będziemy wdzięczni, jeśli ją nam zgłosisz.

Przepraszamy za niedogodności.

OK

Przypomnimy Ci o tym za 15 minut.