Szukaj,

Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów
— marzec
11.03.17–22.03.17 wstęp bezpłatny free admission

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują oprowadzanie po wystawie oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

W marcu skorzystamy z ostatniej okazji, aby przyjrzeć się wystawie Stosunki pracy. Tym razem spróbujemy potraktować ją jak zwierciadło i w przedstawionych pracach dostrzec siebie – naszą codzienność, normy społeczne, wartości i problemy. Tę podróż ułatwi nam wprowadzenie w tematykę współczesnych pojęć i kierunków w sztuce. Zdobytą wiedzę odniesiemy do własnego doświadczenia oraz prac pokazywanych na ekspozycji.

11.03, sobota, godz. 13.00, prowadzenie Anna Krukowska
22.03, środa, godz. 13.00, prowadzenie Anna Krukowska

Szczegółowe informacje o tematach kolejnych spotkań wkrótce.

Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-59 lub 514 937 971
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie.

Dodano:18.01.18 Udostępnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ