Szukaj,

Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów
— maj
10.05.17–24.05.17 wstęp bezpłatny free admission

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują oprowadzanie po wystawie oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

Wystawa Czarna wiosna. Wokół wrocławskiej niezależnej sceny muzycznej lat 80. przeniesie nas w czasie – do Wrocławia lat 80. Odnosząc się do własnych doświadczeń, zastanowimy się nad emancypacyjnym potencjałem muzyki, a na przykładzie wybranych prac, poznamy specyfikę idei Zrób to sam. Wizyta na wystawie będzie także okazją do uchwycenia fenomenu przenikania się gatunków w sztuce i kolektywnego działania oraz refleksji nad rolą kontrkultury współcześnie.

10.05, środa, godz. 13.00, prowadzenie Anna Krukowska
13.05, sobota, godz. 12.30, prowadzenie Anna Krukowska
24.05, środa, godz. 13.00, prowadzenie Bartek Lis

Szczegółowe informacje o tematach kolejnych spotkań wkrótce.

Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-59 lub 514 937 971
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie.

Dodano:18.01.18 Udostępnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ