Szukaj,

Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów
— kwiecień
11.04.18–14.04.18

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują oprowadzanie po wystawie oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

KWIECIEŃ
terminy zajęć:
11.04 (środa), godz. 13.00–15.00
14.04 (sobota), godz. 13.00–15.00

Kwietniowe zajęcia odbędą się na wystawie Huberta Humki Death Landscapes (Krajobrazy śmierci). Spotkanie będzie okazją do przyjrzenia się wartościom symbolicznym krajobrazu. W pierwszej części zajęć Seniorzy zapoznają się z pracami Dijkstry Rineke i Laury Paweli z kolekcji MWW, które dotykają tej tematyki. W części warsztatowej uczestnicy przywołają własne opowieści związane z ważnymi dla nich miejscami.

Szczegółowe informacje o tematach kolejnych spotkań wkrótce.

Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-53 lub 514 937 971
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie.

Zakupy dzieł do kolekcji MWW
dofinansowano ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dodano:13.03.18 Udostępnij: Facebook, Twitter