Szukaj,

Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów
— czerwiec
09.06.18–13.06.18

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują oprowadzanie po wystawie oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

CZERWIEC
terminy zajęć:
9.06 (sobota), godz. 13.00–15.00
13.06 (środa), godz. 13.00–15.00

Podczas czerwcowych zajęć, wspólnie zwiedzimy wystawę Piotra Bujaka Red is Bad, która podsumowuje rezultaty zeszłorocznego pobytu artysty w Japonii. Idąc tropem artysty, zestawimy ze sobą modele społeczno-ekonomiczne Polski i Japonii. Punktem wyjścia części warsztatowej będzie hasło „heiwa boke”, oznaczające infantylizację i otępienie, będące konsekwencją ustabilizowanego życia. Podczas ćwiczeń w grupach zastanowimy się nad tym, na czym może polegać aktywność w czasach dobrostanu.

Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-53 lub 514 937 971
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie.

Dodano:14.05.18 Udostępnij: Facebook, Twitter
il. Patrycja Mastej il. Patrycja Mastej
Szanowni Państwo, zgodnie z RODO, dbając o Państwa prywatność, prosimy o dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa danych dostarczonych przez Państwa podczas korzystania z serwisu. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzają się Państwo na poniższe warunki. Mogą Państwo też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. AKCEPTUJĘ