Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują aktywne zwiedzanie wystawy oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

W marcu zwiedzimy wystawę Fala Karoliny Szymanowskiej. Prace artystki – oniryczne obiekty, filmy i instalacje opowiadają o nieuświadomionych mechanizmach, które nie tylko wpływają na nasze wybory życiowe, ale także pozostawiają ślady w naszym ciele. Subtelne przemieszczenia w pracach Karoliny Szymanowskiej można poczuć podskórnie.

Podczas zajęć przyjrzymy się relacji między naszymi myślami, uczuciami i emocjami a postawą ciała. Zastanowimy co może oznaczać „bycie w ciele” i „ugruntowanie” oraz „zdrada własnego ciała”, a na koniec spróbujemy doświadczyć tych przeżyć na własnej skórze.
 
 
Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-53
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!
 
 
Informujemy, że podczas warsztatów mogą być wykonywane zdjęcia na potrzeby Muzeum Współczesnego Wrocław, które mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w zajęciach oraz wizerunki prac wykonanych podczas zajęć. Zdjęcia będą przechowywane w wewnętrznym archiwum dokumentującym działalność MWW, mogą również zostać wykorzystane w celach promocyjnych na stronie internetowej www.muzeumwspolczesne.pl oraz w social mediach (na stronach facebook.com/muzeumwspolczesne, instagram.com/muzeumwspolczesne i youtube.com/muzeumwspolczesne). Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wykonywanie zdjęć, prosimy poinformować o tym osobę prowadzącą warsztaty przed ich rozpoczęciem. Brak informacji przekazanej przed rozpoczęciem zajęć jest równoznaczny ze zgodą na korzystanie przez Muzeum Współczesne Wrocław ze zdjęć, o których mowa powyżej.