Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na popołudniowe spotkania ze sztuką współczesną. Dwugodzinne zajęcia obejmują aktywne zwiedzanie wystawy oraz wymianę refleksji przy filiżance herbaty.

W jaki sposób technika wideo może korzystać z rysunku? Czy pomysł wywiercenia dziury w schronie przeciwlotniczym może trafić do kolekcji MWW? Jaka historia łączy fotografie tatuaży wykonanych w więzieniu w Płocku? Odpowiedzi na te pytania poszukamy podczas pierwszego po wakacjach spotkania Bliżej sztuki, które odbędzie się na wystawie Borderline. Triennale Rysunku 2019.

Podążając tropem prac Wojciecha Bąkowskiego, Jacka Markiewicza oraz duetu Irmina Rusicka & Kasper Lecnim, porzucimy na chwilę klasyczny podział na dyscypliny sztuki, aby przekonać się o nieograniczonych możliwościach kreacyjnych rysunku.

Zbiórka przy kasie (poziom 0).

Zgłoszenia przyjmujemy do trzech dni przed każdym spotkaniem
mailowo: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl
telefonicznie: 71-356-42-53 lub 514 937 971
lub osobiście: w kasie muzeum, poziom 0.

Wstęp bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Zobacz:
— Dni Seniora w MWW
— Weekend Seniora z Kulturą

Informujemy, że podczas warsztatów mogą być wykonywane zdjęcia na potrzeby Muzeum Współczesnego Wrocław, które mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w zajęciach oraz wizerunki prac wykonanych podczas zajęć. Zdjęcia będą przechowywane w wewnętrznym archiwum dokumentującym działalność MWW, mogą również zostać wykorzystane w celach promocyjnych na stronie internetowej www.muzeumwspolczesne.pl oraz w social mediach (na stronach facebook.com/muzeumwspolczesne, instagram.com/muzeumwspolczesne i youtube.com/muzeumwspolczesne). Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wykonywanie zdjęć, prosimy poinformować o tym osobę prowadzącą warsztaty przed ich rozpoczęciem. Brak informacji przekazanej przed rozpoczęciem zajęć jest równoznaczny ze zgodą na korzystanie przez Muzeum Współczesne Wrocław ze zdjęć, o których mowa powyżej.