>>> Bliżej sztuki. MWW dla Seniorów. Warsztaty wokół wystawy Borderline. Triennale Rysunku Wrocław 2019

11 września (środa), godz.13.00–15.00
Więcej informacji tutaj

Obowiązują zapisy: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl / 71-356-42-53 / lub osobiście w kasie muzeum

>>> Potańcówka międzypokoleniowa III

14 września (sobota), godz. 18.00–22.00
Więcej informacji tutaj

Na potańcówkę nie obowiązują zapisy, ale liczba miejsc siedzących jest ograniczona

>>> Niedzielne Warsztaty Rodzinne. Jak zostać rysownikiem? Warsztaty wokół wystawy Borderline. Triennale Rysunku Wrocław 2019

15 września (niedziela), godz. 13.30–15.00

18 września (środa), godz. 13.00–15.30

Obowiązują zapisy: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl / 71-356-42-53

>>> Opowiedz mi swoją historię. Warsztaty międzypokoleniowe wokół wystawy Nieuzasadniona przemoc. Dzieła z kolekcji DTZSP

20 września (piątek), godz. 13.30–15.00

Obowiązują zapisy: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl / 71-356-42-53

>>> Niedzielne Warsztaty Rodzinne. Zmiany w układzie. Warsztaty wokół wystawy Nieuzasadniona przemoc. Dzieła z kolekcji DTZSP

22 września (niedziela), godz. 13.30–15.00

25 września (środa), godz. 13.00–15.30

Obowiązują zapisy: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl / 71-356-42-53

>>> Niedzielne Warsztaty Rodzinne. Mój wewnętrzny świat. Warsztaty wokół wystawy Obrazośnienie

29 września (niedziela), godz. 13.30–15.00

2 października (środa), godz. 13.00–15.30

Obowiązują zapisy: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl / 71-356-42-53

* W trakcie obchodów Dni Seniora między 6 września a 6 października Muzeum Współczesne Wrocław oferuje darmowy wstęp dla wszystkich osób w wieku 60+ (wejściówki do odebrania w kasie w dniu zwiedzania, wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana)

Zobacz:
— Weekend Seniora z Kulturą

Informujemy, że podczas wydarzeń mogą być wykonywane zdjęcia na potrzeby Muzeum Współczesnego Wrocław, które mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w wydarzeniach. Zdjęcia będą przechowywane w wewnętrznym archiwum dokumentującym działalność MWW, mogą również zostać wykorzystane w celach promocyjnych na stronie internetowej www.muzeumwspolczesne.pl oraz w social mediach (na stronach facebook.com/muzeumwspolczesne, instagram.com/muzeumwspolczesne i youtube.com/muzeumwspolczesne). Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wykonywanie zdjęć, prosimy poinformować o tym osobę koordynującą wydarzenia przed ich rozpoczęciem. Brak informacji przekazanej przed rozpoczęciem wydarzeń jest równoznaczny ze zgodą na korzystanie przez Muzeum Współczesne Wrocław ze zdjęć, o których mowa powyżej.