Błysk, szelest i śmiech, tak jak kolorowe pióra, sztuczne kwiaty i połyskujące folie wypełnią przestrzeń MWW w ostatnim tygodniu ferii zimowych. Czterodniowy cykl warsztatów osnuty zostanie wokół wystawy „Domy srebrne jak namioty”, z której bogactwa będziemy czerpać twórcze inspiracje.

Nareszcie spełnimy marzenie o skonstruowaniu własnej kryjówki, w której schronimy się przed światem, by barwnie ożywiać dzikie konie, tańczyć przy dźwiękach komponowanych przez siebie melodii oraz zajadać się wyczarowanymi przez nas samych słodkościami.

W poniedziałek 24.02.14 Ferie w MWW zainaugurujemy wspólnym puszczaniem latawców z dachu MWW. Zapraszamy wszystkich chętnych, również dorosłych!

Ferie zimowe w MWW mają charakter warsztatów integracyjnych, podczas których będziemy uczyć się pracy w różnorodnej kulturowo grupie
– w warsztatach wezmą udział także dzieci romskie (podopieczni Stowarzyszenia Nomada).
Na cykl zajęć składać się będzie szereg aktywności twórczych takich jak zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne oraz kulinarne ( w programie min. konstruowanie kolorowej kryjówki; tłusty czwartek w praktyce, czyli sami pieczemy i jemy; tańce rodem z Bollywood).

Zajęcia odbywać się będą od godziny 15.00 do 18.00, od poniedziałku do czwartku; przeznaczone są dla dzieci w wieku 8 – 11 lat.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: edukacja@muzeumwspolczesne.pl

Patroni medialni: