„Czarna wiosna” to nie tylko tytuł jednego z wierszy Antoniego Słonimskiego, to także tytuł najnowszej wystawy, którą można oglądać w Muzeum Współczesnym Wrocław. Ekspozycja poświęcona jest fenomenowi wrocławskiej niezależnej sceny muzycznej. Opowiada o niezwykłym zjawisku kulturowym i społecznym. Podczas naszych sensualnych warsztatów szerzej przyjrzymy się muzyce i dźwiękom, jako elementom, którymi operuje się w sztuce współczesnej.

Zapraszamy w audialną podróż po wystawie. Oprócz ćwiczeń i opowieści z zakresu „sound artu”, porozmawiamy także o subkulturach, najnowszej historii nadwiślańskiego kraju i o tym, co to wszystko ma wspólnego z punkiem i rockiem.

Tradycyjnie na integracyjne warsztaty sensualne zapraszamy szczególnie osoby z niepełnosprawnością wzroku.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: b.lis@muzeumwspolczesne.pl (do 30.05.17, do godz. 12:00).