UWAGA nie ma już wolnych miejsc na warsztaty

Gdzie tkwi moja siła?
Jaka jest moja tożsamość?
Jaki wpływ na moje poczucie pewności siebie i sprawczości mają relacje społeczne czy sytuacja polityczno-ekonomiczna?
Jak rozpoznać sytuacje, gdy moje granice zostają przekroczone?

Brzmi znajomo?

To część pytań stawianych przez artystki na wystawie Stany skupienia, pytań, które często pojawiają się w życiu każdej z nas. Zmierzymy się z nimi wspólnie podczas warsztatów z Leną Bielską.

Punktem wyjścia procesu rozwojowego będzie założenie, że każda z nas ma już w sobie wszystko czego potrzeba: potencjał, siłę, pewność działań i niepowtarzalność osobowości. Jedynie socjalizacja, proces wzrastania, doświadczanie różnych aspektów życia codziennego, relacje społeczne i siatka opresji socjo-ekonomicznych, w które jesteśmy uwikłane sprawiają, że czasem zatracamy siłę wewnętrzną, poczucie sprawczości i decyzyjności.

Warsztat, oparty o metody WenDo, body to brain oraz dramę stosowaną, będzie okazją do wykonania kilku kroków do przodu na drodze odnajdywania w sobie tego, czego sama najbardziej potrzebujesz.

Do udziału w warsztatach zapraszamy szczególnie te z Was, które chcą odnaleźć w sobie spójną i asertywną komunikację, umiejętność rozpoznawania i diagnozowania sytuacji przekraczania granic oraz reagowania w momentach silnego stresu i paniki, wzmocnienie pewności siebie, a także dbałość o własne zasoby energetyczne.

Lena Bielska – Trenerka Siły i Rozwoju – certyfikowana trenerka WenDo, trenerka antydyskryminacyjna i Consent, trenerka dramy stosowanej I stopnia. Założycielka i prezeska Fundacji HerStory, gdzie zajmuje się historią i herstorią mówioną, edukacją antydyskryminacyjną i wielokulturową. Przewodniczka i edukatorka herstoryczna, autorka publikacji herstorycznych. Założycielka start up’u Brzydkie Słowa (Brzydkie Słowa / Dirty Words), autorka podcastów o tematyce feministycznej i queerowej. Założycielka i artystka feministyczno-queerowego projektu teatralnego Rewolucje. Prowadzi procesy grupowe i indywidualne.

Wydarzenie towarzyszące wystawie Stany skupienia. Więcej informacji o wystawie >>>

Warsztat jest przeznaczony dla kobiet pełnoletnich.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które chcą wziąć udział w warsztatach, prosimy o wypełnienie ankiety >>>