Odbiór pogłębiony to rozgrzewka przed samodzielnym zwiedzaniem ekspozycji, zachęta do zadawania pytań i uważnego przyglądania się poszczególnym dziełom na wystawie. W wybranych dniach mediatorki i mediatorzy, gotowi do dyskusji i odpowiedzi na pytania, będą czekać na Was w przestrzeni wystaw czasowych MWW.

Najbliższe spotkania odbędą się na wystawie Ucieleśnione – kolejnej odsłonie kolekcji Dolnośląskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Zaprezentowane na wystawie prace będą pretekstem do rozmowy na temat postrzegania i doświadczenia ciała w indywidualnym i społecznym wymiarze.

Zapraszamy do dyskusji i wspólnego zwiedzania wystawy!
 
 
HARMONOGRAM SPOTKAŃ
— 31.10 (środa), godz. 12.00–20.00
Wojtek Skibicki opowie o pracy Eroica. Toy Soldiers Set Zbigniewa Libery

— 5.11 (poniedziałek), godz. 10.00–18.00
Karolina Rybka opowie o pracy Autoportret Macieja Osiki
 
 
MEDIATORKI I MEDIATORZY

Karolina Rybka – absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuje się sztuką współczesną, strategiami performatywnymi oraz twórczością Tadeusza Kantora. Autorka pracy magisterskiej pt. Podobni czy różni? Tadeusz Kantor a Joseph Beuys. Z MWW związana w ramach jesiennego stażu.

Wojtek Skibicki – absolwent historii sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz student mediacji sztuki na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie przygotowuje dyplom w Pracowni Fotografii Intermedialnej oraz w Pracowni Słowa i Obrazu. Interesuje się sztuką współczesną, a w szczególności fotografią dokumentalną i projektami społecznymi. W swoich działaniach koncentruje się na duchowości, wykluczeniu oraz filozofii dialogu. Od dwóch lat jest opiekunem ekspozycji w MWW.