Powrót do pracy i tygodniowej rutyny, natłok spraw, i informacji…, czy także dla Ciebie poniedziałki bywają przytłaczające? A gdyby tak, wbrew temu, co podpowiada nam przyzwyczajenie, tydzień zacząć od zatrzymania się i kontaktu ze sztuką?

Pozwól sobie na indywidualne podejście do sztuki, swobodne dzielenie się własnymi obserwacjami i skorzystaj z oprowadzań dla kameralnych grup. Bez tłoku i pośpiechu, z przyjaciółmi lub nowo poznaną osobą!

Odbiór pogłębiony jest kontynuacją cyklu realizowanego w 2018 roku. Tym razem zapraszamy do skorzystania z formy spaceru po wybranej wystawie. Podczas spotkania uważnie przyglądniemy się wybranym dziełom, zbadamy jakie budzą w nas odczucia i emocje, by w przyszłości zwiedzać przestrzeń muzealną świadomie, odważnie i z otwartym umysłem.

Prowadzące:
Małgorzata Rzerzycha-Myśliwy / Anna Krukowska

Terminy oprowadzań w sierpniu:
Informacje o dostępnych terminach znajdą Państwo w formularzu zgłoszeniowym.

>>> Zapisy przez formularz zgłoszeniowy <<<

W razie pytań prosimy o kontakt: 71 356 42 53

Informacje o dostępnych wystawach można znaleźć w formularzu zgłoszeniowym oraz na stronie muzeum: https://muzeumwspolczesne.pl/mww/category/wystawy/aktualne/

Wstęp w cenie biletu.

Dokładna godzina spotkania do ustalenia.

Zgłoszenia przyjmujemy z minimum pięciodniowym wyprzedzeniem.

Oprowadzania są przeznaczone dla małych, zorganizowanych grup (4–5 osób).

Osoby, które chciałyby dołączyć do jakiejś grupy uczestników, również mogą zgłosić swoje zainteresowanie przez formularz.

W czasie spaceru obowiązują zasady związane z panującą pandemią [klik].