W czasie warsztatów online pt. CO MÓWIĄ LITERY? zwiedzimy w formie wirtualnego spaceru fragment wystawy Poezja i Performans. Perspektywa wschodnioeuropejska. W części praktycznej będziemy wspólnie badać czym są litery, gdzie można je znaleźć, do czego wykorzystać. Zastanowimy się, jakie dźwięki wydawałaby litera, gdyby była żywym stworzeniem… Jak zachowywałoby się zaskoczone „o”, a jak niezadowolone „r”?

Inspiracji do działania poszukamy w twórczości węgierskiej poetki Katalin Ladik. W czasie zajęć wykonamy autorskie utwory, oddając swój głos literom. Prace będziemy dedykować naszym kochanym Tatom – w końcu na krótko przed zajęciami będą oni mieli swoje święto. Pamiętajmy, by już 23 czerwca złożyć im najlepsze życzenia!

Prowadzenie: Małgorzata Rzerzycha-Myśliwy – koordynatorka wydarzeń kulturalnych, edukatorka.

Do wzięcia udziału w warsztacie potrzebny jest komputer, sprzęt powinien posiadać sprawną kamerę i mikrofon, potrzebne jest połączenie internetowe.

>>> Zapisy przez formularz zgłoszeniowy <<<

Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 26.06.2020 do godz. 16.00.

Bardzo prosimy o informowanie z minimum trzydniowym wyprzedzeniem o rezygnacji z udziału w warsztacie, tylko w ten sposób uczestnicy wpisani na listy rezerwowe będą mogli skorzystać z zajęć.

Podczas warsztatu dzieci przebywają pod opieką rodziców, którzy również uczestniczą w działaniach warsztatowych.
 
 
—————————————————————
 
 
Kontakt:
e-mail: edukacja@muzeumwspolczesne.pl

Patroni medialni: