Oprowadzania dla grup zorganizowanych

Szkoły i przedszkola, Oprowadzanie

Zapraszamy do skorzystania z oprowadzań po wyjątkowych wystawach Muzeum Współczesnego Wrocław!

Oprowadzania staramy się dostosowywać do potrzeb odbiorców. Zarówno spotkania dla młodszych dzieci, młodzieży, jak i dorosłych odbiorców są animowane, bogate w ćwiczenia związane z aktywnym, wielozmysłowym zwiedzaniem, czy też wykorzystywaniem wiedzy z obszaru plastyki i historii sztuki w bezpośrednim kontakcie z dziełami współczesnych artystów i artystek. Na oprowadzania zapraszamy w sposób szczególny uczniów i uczennice szkół artystycznych.

Oprowadzania prowadzimy dla grup maksymalnie 25 osobowych. Nie mamy możliwości oprowadzania większej liczby grup równolegle.

Koszt oprowadzania wynosi 80 zł. Uczestnicy opłacają również bilety wstępu do Muzeum (bilet ulgowy: 10 zł, bilet normalny: 20 zł).

Oprowadzania realizujemy w dni powszednie w godz. 9:00-15:00 (oprócz wtorków, kiedy Muzeum jest zamknięte i czwartków, kiedy Muzeum jest czynne w godzinach 14:00-20:00).

Zgłoszenia przyjmujemy z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

Spotkania trwają ok. 60 minut.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 71 356 42 53.

 

 

English AAA

Trwają prace modernizacyjne

Nasza strona ma już nową szatę graficzną i możesz już z niej korzystać. Musimy jednak jeszcze kilka rzeczy poprawić, aby stała się lepsza.

Jeśli widzisz na stronie jakąś nieprawidłowość, będziemy wdzięczni, jeśli ją nam zgłosisz.

Przepraszamy za niedogodności.

OK

Przypomnimy Ci o tym za 15 minut.