W środę, 16 lutego o godzinie 18.00 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Prywatne mitologie. Urodziny Marty tłumaczone symultanicznie na polski język migowy (PJM). Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z wystawą stałą z międzynarodowej kolekcji sztuki współczesnej Muzeum Współczesnego Wrocław.

O wystawie opowie Anna Krukowska (koordynatorka programu społecznego MWW), tłumaczyć będzie Elżbieta Resler.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy, link do formularza.

Elżbieta Resler – tłumaczka języka migowego Coda (słyszące dziecko niesłyszących rodziców), surdopedagog, sekretarz Wrocławskiego Klubu Sportowego Niesłyszących Świt. Współpracuje z Fundacją Katarynka, dla której przygotowuje tłumaczenia, spektakli teatralnych, filmów, ostatnio także Sylwestra na wrocławskim Rynku oraz opisów prac na wystawie Prywatne mitologie. Urodziny Marty.

Link do Kolekcji dostępnej.

Link do więcej informacji o wystawie Prywatne mitologie. Urodziny Marty.

Wystawę dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zakupy prac do kolekcji MWW dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. Nazwa programu: Narodowa kolekcja sztuki współczesnej.
Logotyp, na białym tle z lewej strony zarys godła Polski - orła w koronie. Po prawej stronie napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego