Pocztówka z kolekcji

Edukacja, Seniorzy
Od 06.07.2021 do 30.11.2021

Pocztówka z kolekcji. Link do podsumowania akcji


Serdecznie zapraszamy seniorów i seniorki do udziału w akcji Pocztówka z kolekcji!

Z sentymentem wspominasz przyjemność z jaką wiąże się pisanie listów i oczekiwanie na zwrotną wiadomość? Masz trochę wolnego czasu? Chciałabyś/chciałbyś lepiej poznać kolekcję Muzeum Współczesnego Wrocław, a może bliżej poznać pracowników i pracowniczki tej instytucji?

Weź udział w akcji Pocztówka z kolekcji!

Zgłoś chęć udziału i czekaj na przesyłkę od Muzeum. W środku znajdziesz list, pocztówkę z wizerunkiem dzieła sztuki, dwa znaczki, kopertę i czystą kartkę. Odpisz i nawiąż z nami kontakt. Możesz również wysłać list lub pocztówkę do kolejnych osób, angażując je w naszą zabawę.

O czym będziemy rozmawiać? O sztuce, życiu, muzeach, artystach/artystkach oraz wszystkich sprawach, które poruszają nasze serca. Punktem wyjścia do rozmów będą wizerunki dzieł z przesłanych pocztówek.

Chęć udziału należy zgłosić drogą mailową lub telefoniczną podając numer telefonu i adres do korespondencji. Z tych informacji będziemy korzystać tylko na potrzeby działania w ramach akcji Pocztówka z kolekcji.

kontakt: edukacja@muzeumwspolczesne.pl 71 356 42 53

zapisy: do 5 lipca 2021 liczba miejsc ograniczona czas akcji: lipiec–listopad


Zakupy prac do kolekcji MWW dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. Nazwa programu: Narodowa kolekcja sztuki współczesnej.

Logotyp, na białym tle z lewej strony zarys godła Polski - orła w koronie. Po prawej stronie napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Pocztówka z kolekcji

il. Patrycja Mastej

English AAA

Trwają prace modernizacyjne

Nasza strona ma już nową szatę graficzną i możesz już z niej korzystać. Musimy jednak jeszcze kilka rzeczy poprawić, aby stała się lepsza.

Jeśli widzisz na stronie jakąś nieprawidłowość, będziemy wdzięczni, jeśli ją nam zgłosisz.

Przepraszamy za niedogodności.

OK

Przypomnimy Ci o tym za 15 minut.