Muzeum Współczesne Wrocław, uczestnicy zajęć Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów oraz Wrocławskie Centrum Seniora zapraszają do wspólnego świętowania. Międzypokoleniowa zabawa pod gołym niebem jest już stałym punktem obchodów wrocławskich Dni Seniora oraz inauguracją kolejnej odsłony cyklu Bliżej sztuki.

Podobnie jak rok temu, do wspólnego tańca zapraszamy wielbicieli dobrej zabawy w każdym wieku. Po ubiegłorocznym, udanym debiucie, za konsolą DJ-ską po raz kolejny stanie Seniorka Małgorzata Rosak, tym razem w duecie z dj Whyba – członkiem kolektywu regime i prowadzącym na falach Radia Luz.
 
 
Whyba – radiowiec i realizator dźwięku filmowego oraz muzycznego. Fan organicznych instrumentów i analogowych nośników – przede wszystkim winyli. Zazwyczaj porusza się w housowej stylistyce, zaznaczając swoje muzyczne korzenie poprzez sample i wokale kojarzone z soulem oraz hip-hopem. Reprezentant kolektywu regime, współodpowiedzialny za projekt Uczulenie i prowadzący na falach Radia Luz. https://www.mixcloud.com/whyba/

Małgorzata Rosak – mama trójki dzieci i społecznicza. Na co dzień zaangażowana w wiele inicjatyw; pomaga zwierzętom, występuje na festynach osiedlowych, jest członkinią kabaretu Kryś-Goś; od 2017 r. liderka grupy Aktywne Wrocławianki, działającej przy Wrocławskim Centrum Seniora. Wraz z grupą angażuje się w pomoc dzieciom z hospicjum Formuły Dobra, pomaga także Seniorom.
 
 
Są Państwo zainteresowani dołączeniem do cyklu spotkań ze sztuką współczesną Bliżej sztuki? Podczas potańcówki będą obecni stali bywalcy zajęć gotowi, aby podzielić się swoim doświadczeniem i opowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące cyklu Bliżej sztuki. MWW dla Seniorów. Zapraszamy do rozmowy!
 
 
* W razie pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorką zajęć, Anną Krukowską: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl, tel. 71 356 42 53

** Na potańcówkę nie obowiązują zapisy, ale liczba miejsc siedzących jest ograniczona.

*** W trakcie obchodów Dni Seniora między 6 września a 6 października Muzeum Współczesne Wrocław oferuje darmowy wstęp dla wszystkich osób w wieku 60+ (wejściówki do odebrania w kasie w dniu zwiedzania, wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana).
 
 
Współorganizator

 
 
Partnerem medialnym wydarzenia jest

 
 
Zobacz:
— Dni Seniora w MWW
— Weekend Seniora z Kulturą

 
 
Informujemy, że podczas wydarzeń mogą być wykonywane zdjęcia na potrzeby Muzeum Współczesnego Wrocław, które mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w wydarzeniach. Zdjęcia będą przechowywane w wewnętrznym archiwum dokumentującym działalność MWW, mogą również zostać wykorzystane w celach promocyjnych na stronie internetowej www.muzeumwspolczesne.pl oraz w social mediach (na stronach facebook.com/muzeumwspolczesne, instagram.com/muzeumwspolczesne i youtube.com/muzeumwspolczesne). Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wykonywanie zdjęć, prosimy poinformować o tym osobę koordynującą wydarzenia przed ich rozpoczęciem. Brak informacji przekazanej przed rozpoczęciem wydarzeń jest równoznaczny ze zgodą na korzystanie przez Muzeum Współczesne Wrocław ze zdjęć, o których mowa powyżej.