Interesujesz się sztuką, a może teatrem? Podczas warsztatu za pomocą gry aktorskiej ożywimy obrazy Wojciecha Pukocza. Wspólnie zastanowimy się czym jest przemoc i agresja – tym pojęciom artysta poświęcił swoje prace. Zainspirowani obrazem, stworzymy maski, które wykorzystamy jako element działań teatralnych. Wyrazimy własne myśli, uwolnimy pokłady drzemiących w nas emocji, posługując się plastyką ruchu i gestem. Znajdziemy sposób na wyrażanie negatywnych odczuć, by nie pozwolić im narastać…
 
 
>>> Formularz zgłoszeniowy <<<

Warsztat odbędzie się, jeśli zbierze się minimum dziesięcioosobowa grupa uczestników.
 
 
Justyna Zalewska – aktorka i animatorka kultury. Pracowała zarówno z dziećmi, jak też młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzi warsztaty teatralne, z emisji głosu, muzyczne, a także z zakresu edukacji artystycznej. W pracy łączy różne dyscypliny, najważniejszy jest dla niej człowiek oraz akt tworzenia, przez który uczestnik warsztatów może wyrazić siebie i swoje spojrzenie na świat.
 
 
Wydarzenie towarzyszące wystawie Nieuzasadniona przemoc i inne przypadłości współczesnego świata.

Wystawa jest zadaniem publicznym współfinansowanym ze środków otrzymanych od Gminy Wrocław. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
 
 
Informujemy, że podczas warsztatów mogą być wykonywane zdjęcia na potrzeby Muzeum Współczesnego Wrocław, które mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w zajęciach oraz wizerunki prac wykonanych podczas zajęć. Zdjęcia będą przechowywane w wewnętrznym archiwum dokumentującym działalność MWW, mogą również zostać wykorzystane w celach promocyjnych na stronie internetowej www.muzeumwspolczesne.pl oraz w social mediach (na stronach facebook.com/muzeumwspolczesne, instagram.com/muzeumwspolczesne i youtube.com/muzeumwspolczesne). Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wykonywanie zdjęć, prosimy poinformować o tym osobę prowadzącą warsztaty przed ich rozpoczęciem. Brak informacji przekazanej przed rozpoczęciem zajęć jest równoznaczny ze zgodą na korzystanie przez Muzeum Współczesne Wrocław ze zdjęć, o których mowa powyżej.