ŻÓŁTE KUBKI SMAKOWE

warsztat dla rodzin z dziećmi | zapisy
Od 29.10.2023 do 29.10.2023

6 na 10 osób zapytanych o to, z czym kojarzy się kolor żółty, odpowiedzą, że z cytryną. Podczas finałowych, kulinarnych warsztatów realizowanych w ramach projektu Spektrum Światła, będziemy tworzyć i jeść proste w przygotowaniu dania z ananasów, żółtych buraków, mango i kukurydzy. Nie zabraknie także cytryny, którą specjalnie przyrządzoną zjemy jako deser!

Wszystkie dania będą wegetariańskie, oparte na zdrowych, dobrej jakości produktach. Ważnym aspektem będzie wspólne przygotowanie posiłków rodziców z dziećmi. W „zabieganym społeczeństwie” pozwolimy sobie, zatrzymać się na tym, co podstawowe i niezbędne do budowania relacji. Zapraszamy do kuchni MWW, dzieci wraz z opiekunami, aby w duecie gotować, bawić się i smakować.

Prowadzenie:

Michalina Kostecka - artystka wizualna, zajmująca się szeroko pojętym jedzeniem i florystyką. Ukończyła studia na Wydziale Malarstwa wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz w Accademia di Brera w Mediolanie. Obecnie realizuje się prowadząc projekt Plantera gdzie gotuje na eventach, prowadzi warsztaty kulinarne, realizuje instalacje food artowe.

__________

UWAGA: Na warsztaty obowiązują zapisy: mww.zapisy@gmail.com tel. 71 3564253

Warsztaty są bezpłatne. Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 27.10 do godz. 14.00.

Bardzo prosimy o informowanie z minimum trzydniowym wyprzedzeniem o rezygnacji z udziału w warsztacie, tylko w ten sposób uczestnicy wpisani na listy rezerwowe będą mogli skorzystać z zajęć.

__________

Projekt Spektrum światła dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

ŻÓŁTE KUBKI SMAKOWE

il. Patrycja Mastej

English AAA

Trwają prace modernizacyjne

Nasza strona ma już nową szatę graficzną i możesz już z niej korzystać. Musimy jednak jeszcze kilka rzeczy poprawić, aby stała się lepsza.

Jeśli widzisz na stronie jakąś nieprawidłowość, będziemy wdzięczni, jeśli ją nam zgłosisz.

Przepraszamy za niedogodności.

OK

Przypomnimy Ci o tym za 15 minut.