ROŚLINY DŹWIĘKOKSZTAŁTNE. OGRÓDEK ARTYSTYCZNY

warsztat dla rodzin z dziećmi | zapisy
Od 24.09.2023 do 24.09.2023

Rośliny słyszą i mówią. Więcej niż potrafimy dostrzec. O czym opowiedziałby nam mech rosnący w szczelinach lub drzewa z sąsiedniej alei? Jak brzmi ich głos?

Wsłuchując się w instalację Plantifictions pozwolimy naszej wyobraźni wędrować i kreować. Inspiracja ta stanie się punktem wyjścia do stworzenia obiektów przestrzennych – flory dźwiękokształtnej. W oparciu o konstrukcje z naturalnych materiałów powstaną prawdziwie nietuzinkowe formy: rośliny chimeryczne, zjawiskowe, utopijne…

 

Prowadzenie:

Aneta Lewandowska – artystka wizualna, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Tworzy instalacje przestrzenne i obiekty z fragmentów roślin. Z zamiłowaniem kolekcjonuje patyki i liście oraz bada ich twórczy potencjał. Edukatorka w Pracowni Aktywnego Korzystania z Technologii we Wrocławiu.

__________

UWAGA: zapisy zamknięte, brak miejsc

Na warsztat obowiązują zapisy:

mww.zapisy@gmail.com

tel. 71 3564253

__________

 

Projekt Akademia Sztuki MWW dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

ROŚLINY DŹWIĘKOKSZTAŁTNE. OGRÓDEK ARTYSTYCZNY

il. Marzena Waleńska

English AAA

Trwają prace modernizacyjne

Nasza strona ma już nową szatę graficzną i możesz już z niej korzystać. Musimy jednak jeszcze kilka rzeczy poprawić, aby stała się lepsza.

Jeśli widzisz na stronie jakąś nieprawidłowość, będziemy wdzięczni, jeśli ją nam zgłosisz.

Przepraszamy za niedogodności.

OK

Przypomnimy Ci o tym za 15 minut.