Większość prac na wystawie Kamy Sokolnickiej Blask powstała podczas ciepłych, zalanych słońcem, letnich dni. W ostatnich tygodniach trwania ekspozycji, jej fragment zamieni się w miejsce, gdzie mimo trwającej zimowej ciemności „zażyjemy” Słońca.

W dobie wieloaspektowych kryzysów – od klimatycznego, przez gospodarczy, zdrowia oraz tych bardziej lokalnych i indywidualnych – zapraszamy do odpoczynku w specjalnie przygotowanej dla Ciebie przestrzeni.

Weź głęboki oddech, skorzystaj dobroczynnego działania światła, poczuj na skórze fakturę materiałów, z których korzysta artystka i wzmocnij swój wewnętrzny blask.

Na rozświetlające seanse zapraszamy: w poniedziałki między 16.00 a 17.00, od środy do niedzieli między 16.00 a 18.00.

Szukajcie specjalnie przygotowanego miejsca na wystawie oraz zestawu wskazówek.

Zapoznaj się z instrukcją – link do pobrania pliku.