W środę 14.09.2022r, o godzinie 18:00 wszystkich chętnych zapraszamy na warsztat sensualny w interaktywnej przestrzeni pomarańczowej

Opowieści snute kolorem… Jak wyglądają historie związane z kolorem pomarańczowym? Czy są dramatyczne, może elektryzują i wprowadzają odbiorcę w napięcie? Być może wręcz przeciwnie i barwa ta przywodzi na myśl opowieści pełne nostalgii i refleksji. W trakcie spotkania zastanowimy się nad relacją między słowem a kolorem, a dokładnie między historią opowiedzianą a barwa pomarańczową. Warsztat będzie dostosowany również do osób niewidomych.

Zajęcia poprowadzą: Agata IżykowskaUszczyk, Jakub Tabaczek

Agata Iżykowska-Uszczyk – absolwentka kulturoznawstwa oraz antropologii literatury, teatru i filmu na Uniwersytecie Wrocławskim. Członkini naukowego stowarzyszenia Collegium Invisibile. Współzałożycielka fundacji Płynne Muzeum, zajmującej się promowaniem sztuki współczesnej wśród najmłodszych. Pedagog kulturalna związana z muzealnictwem od 2015 roku. Obecnie edukatorka Pawilonu Czterech Kopuł.

Jakub Tabaczek – pisarz, nauczyciel akademicki i fotograf. Wydał zbiór opowiadań Czytajcie, co jest Wam pisane, który został nominowany do Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza (2019) i nagrody WARTO (2019). Publikował m.in. w Twórczości i Odrze. Jego opowiadania znalazły się w antologiach Swoją drogą Nikt, nigdy wydanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania.

Prowadzi zajęcia z psychologii w Wyższej Szkole Sportu, a także kurs pisania opowiadań w Instytucie Dziennikarstwa UWr

Na warsztat obowiązują zapisy:

mww.zapisy@gmail.com

tel. 71 3564253

uwaga: ilość miejsc ograniczona

Projekt Spektrum światła dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Logotyp, na białym tle z lewej strony zarys godła Polski - orła w koronie. Po prawej stronie napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego