Szkoła w Mieście 2020/2021

Edukacja, Szkoły i przedszkola

PROGRAM ZAWIESZONY DO ODWOŁANIA     Zamień szkolną klasę na kolorową przestrzeń Beautiful Tube! Wizyta w Muzeum Współczesnym to możliwość uczestniczenia w niezwykłej lekcji sztuki poszerzonej o zabawę interaktywną instalacją "Samoobsługowe Muzeum". Neonowy Wrocław, ożywione rzeźby, a może pojęciokształty? Wybierz zajęcia, które zainteresowały Cię najbardziej i ruszaj w miasto!

Warsztaty realizowane w ramach programu "Szkoła w mieście" prowadzone są przez doświadczonych artystów i pedagogów z wykorzystaniem nietypowych materiałów oraz autorskich kart pracy. Scenariusze zajęć opracowane zostały z uwzględnieniem najnowszych zjawisk artystycznych, a wszystkie działania składają się z multimedialnej prelekcji oraz części warsztatowej. Szczegółowy kosztorys i program zajęć znajdują się w załącznikach. Zajęcia przeznaczone są dla każdego etapu nauczania i ich poziom dostosowywany jest odpowiednio do danej grupy wiekowej. Chęć uczestnictwa w zajęciach prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem.     OFERTA WARSZTATÓW / PRZEDSZKOLE I PODSTAWÓWKA     OFERTA WARSZTATÓW / SZKOŁA PONADPODSTAWOWA     Prowadząca: Joanna Sekuła Absolwentka wrocławskiej ASP (Wydział Ceramiki i Szkła), Akademii Pedagogicznej im. J. Długosza w Częstochowie oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej (Arteterapia). Na co dzień prowadzi pracownię ceramiki w MDK Śródmieście – Wrocław oraz warsztaty w Muzeum Współczesnym Wrocław. Pracę dydaktyczną opiera na twórczej zabawie ze sztuką, kształtując wrażliwość i rozwijając pasję dzieci i młodzieży. W pracy twórczej eksperymentuje z materią ceramiczną. Tworzy obiekty estetyczne, inspirowane wielowymiarowością i niejednoznacznością rzeczywistości. Zafascynowana twórczością dziecka, jogą i magicznym realizmem. Uczestniczka wielu konkursów, wystaw i wydarzeń artystycznych.     Kontakt: e-mail: m.rzerzycha[at]muzeumwspolczesne.pl telefon: 71 356 42 53

Szkoła w Mieście 2020/2021

English AAA

Trwają prace modernizacyjne

Nasza strona ma już nową szatę graficzną i możesz już z niej korzystać. Musimy jednak jeszcze kilka rzeczy poprawić, aby stała się lepsza.

Jeśli widzisz na stronie jakąś nieprawidłowość, będziemy wdzięczni, jeśli ją nam zgłosisz.

Przepraszamy za niedogodności.

OK

Przypomnimy Ci o tym za 15 minut.