PROGRAM ZAWIESZONY DO ODWOŁANIA
 
 
Zamień szkolną klasę na kolorową przestrzeń Beautiful Tube! Wizyta w Muzeum Współczesnym to możliwość uczestniczenia w niezwykłej lekcji sztuki poszerzonej o zabawę interaktywną instalacją „Samoobsługowe Muzeum”. Neonowy Wrocław, ożywione rzeźby, a może pojęciokształty? Wybierz zajęcia, które zainteresowały Cię najbardziej i ruszaj w miasto!

Warsztaty realizowane w ramach programu „Szkoła w mieście” prowadzone są przez doświadczonych artystów i pedagogów z wykorzystaniem nietypowych materiałów oraz autorskich kart pracy. Scenariusze zajęć opracowane zostały z uwzględnieniem najnowszych zjawisk artystycznych, a wszystkie działania składają się z multimedialnej prelekcji oraz części warsztatowej. Szczegółowy kosztorys i program zajęć znajdują się w załącznikach. Zajęcia przeznaczone są dla każdego etapu nauczania i ich poziom dostosowywany jest odpowiednio do danej grupy wiekowej. Chęć uczestnictwa w zajęciach prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem.
 
 
OFERTA WARSZTATÓW / PRZEDSZKOLE I PODSTAWÓWKA
 
 
OFERTA WARSZTATÓW / SZKOŁA PONADPODSTAWOWA
 
 
Prowadząca: Joanna Sekuła
Absolwentka wrocławskiej ASP (Wydział Ceramiki i Szkła), Akademii Pedagogicznej im. J. Długosza w Częstochowie oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej (Arteterapia). Na co dzień prowadzi pracownię ceramiki w MDK Śródmieście – Wrocław oraz warsztaty w Muzeum Współczesnym Wrocław. Pracę dydaktyczną opiera na twórczej zabawie ze sztuką, kształtując wrażliwość i rozwijając pasję dzieci i młodzieży. W pracy twórczej eksperymentuje z materią ceramiczną. Tworzy obiekty estetyczne, inspirowane wielowymiarowością i niejednoznacznością rzeczywistości. Zafascynowana twórczością dziecka, jogą i magicznym realizmem. Uczestniczka wielu konkursów, wystaw i wydarzeń artystycznych.
 
 
Kontakt:
e-mail: m.rzerzycha[at]muzeumwspolczesne.pl
telefon: 71 356 42 53