Zamień szkolną klasę na kolorową przestrzeń Beautiful Tube! Wizyta w Muzeum Współczesnym to możliwość uczestniczenia w niezwykłej lekcji sztuki poszerzonej o zabawę interaktywną instalacją „Samoobsługowe Muzeum”. Neonowy Wrocław, ożywione rzeźby, a może pojęciokształty? Wybierz zajęcia, które zainteresowały Cię najbardziej i ruszaj w miasto!

Warsztaty realizowane w ramach programu „Szkoła w mieście” prowadzone są przez doświadczonych artystów i pedagogów z wykorzystaniem nietypowych materiałów oraz autorskich kart pracy. Scenariusze zajęć opracowane zostały z uwzględnieniem najnowszych zjawisk artystycznych, a wszystkie działania składają się z multimedialnej prelekcji oraz części warsztatowej. Szczegółowy kosztorys i program zajęć znajdują się w załącznikach. Zajęcia przeznaczone są dla każdego etapu nauczania i ich poziom dostosowywany jest odpowiednio do danej grupy wiekowej. Chęć uczestnictwa w zajęciach prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem.
 
 
Kontakt:
e-mail: edukacja[at]muzeumwspolczesne.pl
telefon: 71 356 42 53
 
 
Uwaga:
zajęcia nr I w ramach programu Szkoła w mieście – „Zwiedzanie Muzeum, zabawa w Samoobsługowym Muzeum” – odbywają się po otwarciu wszystkich wystaw, tzn. od godziny 10.00 w poniedziałki i od godz. 12.00 w pozostałe dni.
 
 
FORMULARZ ZAPISU