WAKACJE W ASPEN

Edukacja, Dzieci
Od 25.08.2014 do 30.08.2014

Wakacje w mieście czy na wsi? A może pobyt w luksusowym kurorcie? Nie musisz wybierać tylko jednego sposobu spędzania letniego czasu. W MWW w ostatnim tygodniu wakacji połączymy te wszystkie możliwości. Zainspirowani wystawą "Magazyn Aspen: 1965-1971" przywołamy klimat miejscowości wypoczynkowej, w muzealnym ogródku znajdziemy wytchnienie, a podczas zabawy interaktywną instalacją Samoobsługowego Muzeum rozbijemy camping w mieście.

Cykl wakacyjnych zajęć adresowanych do dzieci w wieku szkolnym (7- 12 lat) składać się będzie z szeregu zabaw i ćwiczeń, podczas których poznawać będziemy wystawy prezentowane w MWW oraz aktywnie działać na Nieużytkach Sztuki MWW, czyli ogródku za muzeum. Zainspirowani znajdującymi się na wystawie dziełami, twórczo spędzimy przedostatni tydzień wakacji we Wrocławiu. Także muzealny ogród stanie się polem twórczych działań. Podczas warsztatów nauczymy się w przemyślany sposób wprowadzać zieleń w przestrzeń miasta.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do godziny 17.00. W sobotę odbędzie się piknik rodzinny o godzinie 11.00.

Zajęcia są odpłatne. Koszt uczestnictwa: 350 zł.

Informacja i zapisy: tel. 71 356 42 53/ 516 556 745 lub drogą mailową: edukacja@muzeumwspolczesne.pl

Zapisy trwają do 21 sierpnia.

WAKACJE W ASPEN

il. Paulina Gulanowska

English AAA

Trwają prace modernizacyjne

Nasza strona ma już nową szatę graficzną i możesz już z niej korzystać. Musimy jednak jeszcze kilka rzeczy poprawić, aby stała się lepsza.

Jeśli widzisz na stronie jakąś nieprawidłowość, będziemy wdzięczni, jeśli ją nam zgłosisz.

Przepraszamy za niedogodności.

OK

Przypomnimy Ci o tym za 15 minut.