Partners

PATRONAGE

Logo Wrocław Miasto Spotkań.

We are a local government cultural institution of the city of Wrocław

MKIDN

Co-financed by the Minister of Culture and National Heritage from the Culture Promotion Fund - a state earmarked fund.

MKIDN

Name of the task: Expansion of the International Collection of Contemporary Art of the Wrocław Contemporary Museum..

STRATEGIC PARTNER

 
Logotyp Dolnośląskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Na białym tle, po środku czarna kreska przebiegająca od góry do dołu. Z lewej strony z kreską styka się przekrzywiony czarny kwadrat. Z prawej strony napis małymi literami w czterech rzędach „dolnośląskie towarzystwo zachęty sztuk pięknych”.
 

MEDIA PARTNERS

Logo Polskiego Radia Wrocław. Na białym tle z lewej strony czerwony kwadrat, a w nim osiem białych kropek w trzech kolumnach, po trzy, po dwie i po trzy. Po prawej stronie u góry czarny napis dużymi literami „radio”, pod nim czerwony napis dużymi literami „Wrocław”.
Logo Radia Wrocław Kultura. Na białym tle z lewej strony czerwony kwadrat, a w nim osiem białych kropek w trzech kolumnach, po trzy, po dwie i po trzy. Po prawej stronie u góry czarny napis dużymi literami „radio”, pod nim czerwony napis dużymi literami „Wrocław”, u dołu, oddzielony szarą kreską czarny wyraz dużymi literami „kultura”.
Logotyp Radia RAM. Czarny na żółtym tle. Z lewej strony pionowy wyraz dużymi literami „radio”, po środku małymi literami słowo „ram”, od góry, spomiędzy liter „a” i „m” wystaje napis „89.8 fm”, osłonięty od góry łukiem.
Logo TVP3 Wrocław. W górnej części logotypu na granatowym tle biały napis dużymi literami „TVP 3”, pod nim, na białym tle, granatowy napis dużymi literami „Wrocław”.
Logotyp In Your Pocket Essential City Guides. Na białym tle małymi literami czerwony napis „inyour”, poniżej czarny napis „pocket”, pod nim szary napis w dwóch linijkach dużymi literami „essential city guides”.

PARTNER

We participate in the Our Wrocław and Our Wrocław MAX programs

We participate in the Wrocław Senior Card

We participate in the "Two plus three and more" program.

WEBSITE

English version of the Website:

Website design:

Maintenance and development:

RED Software House

Polski AAA

Trwają prace modernizacyjne

Nasza strona ma już nową szatę graficzną i możesz już z niej korzystać. Musimy jednak jeszcze kilka rzeczy poprawić, aby stała się lepsza.

Jeśli widzisz na stronie jakąś nieprawidłowość, będziemy wdzięczni, jeśli ją nam zgłosisz.

Przepraszamy za niedogodności.

OK

Przypomnimy Ci o tym za 15 minut.