Szukaj, , BIP,

MWW, pl. Strzegomski 2a, 53-681 Wrocław
Tel. 71 356 42 57, mww@muzeumwspolczesne.pl
Pon. 9-17, Wt. zamknięte, Śr.-Nd. 12-20
więcej

Partnerzy

MECENAT

Logo Wrocław Miasto Spotkań. Na białym tle czarna podłużna ramka. W niej z lewej strony na czarnym tle białe słowo „Wrocław”, a po prawej stronie na białym tle czarny napis „miasto spotkań”.
Muzeum Współczesne Wrocław jest samorządową instytucją kultury miasta Wrocławia

Na białym tle po lewej stronie polska flaga - prostokąt podzielony na dwa poziome pasy: biały u góry i czerwony u dołu. Po prawej stronie godło polski - wizerunek orła białego ze złotą koroną na głowie zwróconej w prawo, z rozwiniętymi skrzydłami, z dziobem i szponami złotymi, umieszczony w czerwonym polu tarczy.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Logotyp, na białym tle z lewej strony zarys godła Polski - orła w koronie. Po prawej stronie napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Nazwa zadania: Rozbudowa Międzynarodowej Kolekcji Sztuki Współczesnej Muzeum Współczesnego Wrocław.


PARTNER STRATEGICZNY

Logotyp Dolnośląskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Na białym tle, po środku czarna kreska przebiegająca od góry do dołu. Z lewej strony z kreską styka się przekrzywiony czarny kwadrat. Z prawej strony napis małymi literami w czterech rzędach „dolnośląskie towarzystwo zachęty sztuk pięknych”.


PATRONI MEDIALNI

Logo Polskiego Radia Wrocław. Na białym tle z lewej strony czerwony kwadrat, a w nim osiem białych kropek w trzech kolumnach, po trzy, po dwie i po trzy. Po prawej stronie u góry czarny napis dużymi literami „radio”, pod nim czerwony napis dużymi literami „Wrocław”.

Logo Radia Wrocław Kultura. Na białym tle z lewej strony czerwony kwadrat, a w nim osiem białych kropek w trzech kolumnach, po trzy, po dwie i po trzy. Po prawej stronie u góry czarny napis dużymi literami „radio”, pod nim czerwony napis dużymi literami „Wrocław”, u dołu, oddzielony szarą kreską czarny wyraz dużymi literami „kultura”.

Logotyp Radia RAM. Czarny na żółtym tle. Z lewej strony pionowy wyraz dużymi literami „radio”, po środku małymi literami słowo „ram”, od góry, spomiędzy liter „a” i „m” wystaje napis „89.8 fm”, osłonięty od góry łukiem.

Logo TVP3 Wrocław. W górnej części logotypu na granatowym tle biały napis dużymi literami „TVP 3”, pod nim, na białym tle, granatowy napis dużymi literami „Wrocław”.

Logotyp In Your Pocket Essential City Guides. Na białym tle małymi literami czerwony napis „inyour”, poniżej czarny napis „pocket”, pod nim szary napis w dwóch linijkach dużymi literami „essential city guides”.


PARTNERZY


Muzeum Współczesne Wrocław uczestniczy w programie Nasz Wrocław i Nasz Wrocław MAX


Muzeum Współczesne Wrocław uczestniczy w programie Wrocławska Karta Seniora


Muzeum Współczesne Wrocław uczestniczy w Programie „Dwa plus trzy i jeszcze więcej”


STRONA INTERNETOWA

Angielska wersja strony:

Projekt strony: Juice

Utrzymanie i rozwój:
RED Software House