Szukaj, , BIP,

MWW, pl. Strzegomski 2a, 53-681 Wrocław
Tel. 71 356 42 57, mww@muzeumwspolczesne.pl
Pon., Śr.-Pt., Nd. 12-18, So. 12-20, Wt. zamknięte
więcej

Partnerzy

MECENAT

Logo Wrocław Miasto Spotkań. Na białym tle czarna podłużna ramka. W niej z lewej strony na czarnym tle białe słowo „Wrocław”, a po prawej stronie na białym tle czarny napis „miasto spotkań”.
Muzeum Współczesne Wrocław jest samorządową instytucją kultury miasta Wrocławia
 
 
Logotyp Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Na białym tle z lewej strony czarne kontury białego orła w koronie. Z prawej strony szary wyraz „Ministerstwo”, pod nim czerwony wyraz „Kultury”, pod nim w dwóch rzędach szare słowa „Dziedzictwa Narodowego”, w ostatnim rzędzie czerwone wyrazy „i Sportu”, a na końcu szara kropka.
Zakupy prac do kolekcji MWW dofinansowano ze środków Ministra Kultur, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
 
 


 
 
PARTNER STRATEGICZNY

Logotyp Dolnośląskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Na białym tle, po środku czarna kreska przebiegająca od góry do dołu. Z lewej strony z kreską styka się przekrzywiony czarny kwadrat. Z prawej strony napis małymi literami w czterech rzędach „dolnośląskie towarzystwo zachęty sztuk pięknych”.
 
 


 
 
PATRONI MEDIALNI

Logo Polskiego Radia Wrocław. Na białym tle z lewej strony czerwony kwadrat, a w nim osiem białych kropek w trzech kolumnach, po trzy, po dwie i po trzy. Po prawej stronie u góry czarny napis dużymi literami „radio”, pod nim czerwony napis dużymi literami „Wrocław”.
 
 
Logo Radia Wrocław Kultura. Na białym tle z lewej strony czerwony kwadrat, a w nim osiem białych kropek w trzech kolumnach, po trzy, po dwie i po trzy. Po prawej stronie u góry czarny napis dużymi literami „radio”, pod nim czerwony napis dużymi literami „Wrocław”, u dołu, oddzielony szarą kreską czarny wyraz dużymi literami „kultura”.
 
 
Logotyp Radia RAM. Czarny na żółtym tle. Z lewej strony pionowy wyraz dużymi literami „radio”, po środku małymi literami słowo „ram”, od góry, spomiędzy liter „a” i „m” wystaje napis „89.8 fm”, osłonięty od góry łukiem.
 
 
Logo TVP3 Wrocław. W górnej części logotypu na granatowym tle biały napis dużymi literami „TVP 3”, pod nim, na białym tle, granatowy napis dużymi literami „Wrocław”.
 
 
Logotyp In Your Pocket Essential City Guides. Na białym tle małymi literami czerwony napis „inyour”, poniżej czarny napis „pocket”, pod nim szary napis w dwóch linijkach dużymi literami „essential city guides”.
 
 


 
 
PARTNERZY


Muzeum Współczesne Wrocław uczestniczy w programie OK Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu
 
 

Muzeum Współczesne Wrocław uczestniczy w programie Nasz Wrocław
 
 

Muzeum Współczesne Wrocław uczestniczy w programie Wrocławska Karta Seniora
 
 

Muzeum Współczesne Wrocław uczestniczy w Programie „Dwa plus trzy i jeszcze więcej”
 
 


 
 
STRONA INTERNETOWA

Angielska wersja strony:

Projekt strony: Juice

Utrzymanie i rozwój:
RED Software House