Search, , BIP,

MWW, pl. Strzegomski 2a, 53-681 Wrocław, Poland
Ph. +48 71 356 42 57, mww@muzeumwspolczesne.pl
Mon., Wed.-Fri., Sun. 12AM–6PM, Sat. 12AM–8PM, Tue. closed
more

Partners

PATRONAGE

Logo Wrocław Miasto Spotkań. Na białym tle czarna podłużna ramka. W niej z lewej strony na czarnym tle białe słowo „Wrocław”, a po prawej stronie na białym tle czarny napis „miasto spotkań”.
Wrocław Contemporary Museum is the municipal institution of culture of the city of Wrocław
 
 
Logotyp Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Na białym tle z lewej strony czarne kontury białego orła w koronie. Z prawej strony szary wyraz „Ministerstwo”, pod nim czerwony wyraz „Kultury”, pod nim w dwóch rzędach szare słowa „Dziedzictwa Narodowego”, w ostatnim rzędzie czerwone wyrazy „i Sportu”, a na końcu szara kropka.
Purchase of works for the MWW collection was co-financed by the Ministry of Culture and National Heritage from the Culture Promotion Fund, financed from surcharges for the games under state monopoly, in accordance with art. 80(1) of the Act on Gambling of 19 November 2009
 
 


 
 
STRATEGIC PARTNER

Logotyp Dolnośląskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Na białym tle, po środku czarna kreska przebiegająca od góry do dołu. Z lewej strony z kreską styka się przekrzywiony czarny kwadrat. Z prawej strony napis małymi literami w czterech rzędach „dolnośląskie towarzystwo zachęty sztuk pięknych”.
 
 


 
 
MEDIA PATRONAGES

Logo Polskiego Radia Wrocław. Na białym tle z lewej strony czerwony kwadrat, a w nim osiem białych kropek w trzech kolumnach, po trzy, po dwie i po trzy. Po prawej stronie u góry czarny napis dużymi literami „radio”, pod nim czerwony napis dużymi literami „Wrocław”.
 
 
Logo Radia Wrocław Kultura. Na białym tle z lewej strony czerwony kwadrat, a w nim osiem białych kropek w trzech kolumnach, po trzy, po dwie i po trzy. Po prawej stronie u góry czarny napis dużymi literami „radio”, pod nim czerwony napis dużymi literami „Wrocław”, u dołu, oddzielony szarą kreską czarny wyraz dużymi literami „kultura”.
 
 
Logotyp Radia RAM. Czarny na żółtym tle. Z lewej strony pionowy wyraz dużymi literami „radio”, po środku małymi literami słowo „ram”, od góry, spomiędzy liter „a” i „m” wystaje napis „89.8 fm”, osłonięty od góry łukiem.
 
 
Logo TVP3 Wrocław. W górnej części logotypu na granatowym tle biały napis dużymi literami „TVP 3”, pod nim, na białym tle, granatowy napis dużymi literami „Wrocław”.
 
 
Logotyp In Your Pocket Essential City Guides. Na białym tle małymi literami czerwony napis „inyour”, poniżej czarny napis „pocket”, pod nim szary napis w dwóch linijkach dużymi literami „essential city guides”.
 
 


 
 
PARTNERS


Wrocław Contemporary Museum participates in the OK Programme by Municipal Public Library in Wrocław
 
 

Wrocław Contemporary Museum participates in the Nasz Wrocław programme
 
 

Wrocław Contemporary Museum participates in the Wrocławska Karta Seniora
 
 

Wrocław Contemporary Museum participates in the “Dwa plus trzy i jeszcze więcej”
 
 


 
 
WEBSITE

English version by:

Website design: Juice

Maintenance and development:
RED Software House