Search, , BIP,

MWW, pl. Strzegomski 2a, 53-681 Wrocław, Poland
Ph. +48 71 356 42 57, mww@muzeumwspolczesne.pl
Mon. 9AM-5PM, Tue. closed, Wed. -Sun. 12AM-8PM
more

Partners

PATRONAGE

Logo Wrocław Miasto Spotkań. Na białym tle czarna podłużna ramka. W niej z lewej strony na czarnym tle białe słowo „Wrocław”, a po prawej stronie na białym tle czarny napis „miasto spotkań”.
Wrocław Contemporary Museum is the municipal institution of culture of the city of Wrocław
 
 
Na białym tle po lewej stronie polska flaga - prostokąt podzielony na dwa poziome pasy: biały u góry i czerwony u dołu. Po prawej stronie godło polski - wizerunek orła białego ze złotą koroną na głowie zwróconej w prawo, z rozwiniętymi skrzydłami, z dziobem i szponami złotymi, umieszczony w czerwonym polu tarczy.

Co-financed by the Minister of Culture and National Heritage from the Culture Promotion Fund – a state special purpose fund.

Logotyp, na białym tle z lewej strony zarys godła Polski - orła w koronie. Po prawej stronie napis Ministry of Culture and National Heritage

Name of the task: Expansion of the International Contemporary Art Collection of Wrocław Contemporary Museum.
 
 


 
 
STRATEGIC PARTNER

Logotyp Dolnośląskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Na białym tle, po środku czarna kreska przebiegająca od góry do dołu. Z lewej strony z kreską styka się przekrzywiony czarny kwadrat. Z prawej strony napis małymi literami w czterech rzędach „dolnośląskie towarzystwo zachęty sztuk pięknych”.
 
 


 
 
MEDIA PATRONAGES

Logo Polskiego Radia Wrocław. Na białym tle z lewej strony czerwony kwadrat, a w nim osiem białych kropek w trzech kolumnach, po trzy, po dwie i po trzy. Po prawej stronie u góry czarny napis dużymi literami „radio”, pod nim czerwony napis dużymi literami „Wrocław”.
 
 
Logo Radia Wrocław Kultura. Na białym tle z lewej strony czerwony kwadrat, a w nim osiem białych kropek w trzech kolumnach, po trzy, po dwie i po trzy. Po prawej stronie u góry czarny napis dużymi literami „radio”, pod nim czerwony napis dużymi literami „Wrocław”, u dołu, oddzielony szarą kreską czarny wyraz dużymi literami „kultura”.
 
 
Logotyp Radia RAM. Czarny na żółtym tle. Z lewej strony pionowy wyraz dużymi literami „radio”, po środku małymi literami słowo „ram”, od góry, spomiędzy liter „a” i „m” wystaje napis „89.8 fm”, osłonięty od góry łukiem.
 
 
Logo TVP3 Wrocław. W górnej części logotypu na granatowym tle biały napis dużymi literami „TVP 3”, pod nim, na białym tle, granatowy napis dużymi literami „Wrocław”.
 
 
Logotyp In Your Pocket Essential City Guides. Na białym tle małymi literami czerwony napis „inyour”, poniżej czarny napis „pocket”, pod nim szary napis w dwóch linijkach dużymi literami „essential city guides”.
 
 


 
 
PARTNERS


Wrocław Contemporary Museum participates in the Nasz Wrocław and Nasz Wrocław MAX programmes
 
 

Wrocław Contemporary Museum participates in the Wrocławska Karta Seniora
 
 

Wrocław Contemporary Museum participates in the “Dwa plus trzy i jeszcze więcej”
 
 


 
 
WEBSITE

English version by:

Website design: Juice

Maintenance and development:
RED Software House