Sztuka to wasza pasja i oprócz zajęć w klasie czy pracowni chcielibyście uczestniczyć w ciekawych lekcjach muzealnych? Macie ochotę na realne doświadczanie sztuki i podziwianie prac znanych artystów nie tylko na ekranie komputera? Nauka poprzez dobrą zabawę i obcowanie ze sztuką jest najbardziej efektywna i z pewnością najciekawsza! Dlatego zapraszamy wszystkich uczniów klas i szkół artystycznych na aktywne oprowadzania po czasowych wystawach w MWW.

Aktywne oprowadzanie dla szkół artystycznych obejmuje: przejście przez wszystkie piętra schronu, podczas których opowiemy o historii, architekturze, specyfice budynku, zobaczymy wystawy stałe i czasowe, a na dachu będziemy podziwiać panoramę Wrocławia. Następnie, uczestnicy dostaną karty z questami muzealnymi, w których znajdą się pytania dotyczące wybranej ekspozycji czasowej (na której skupimy największą uwagę) dostosowane do poziomu uczniów szkół artystycznych. Po skończonej grze, w przestrzeni Beautiful Tube wspólnie przedyskutujemy odpowiedzi na pytania z questów.

Prosimy o rezerwowanie terminów z minimum dziesięciodniowym wyprzedzeniem.

Rezerwacji dokonujemy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Koszt oprowadzania dla grup zorganizowanych wynosi:
— 80 zł w języku polskim
— 100 zł w języku angielskim
Konieczny jest także zakup biletów przez wszystkich uczestników zwiedzania: ulgowy – 5 zł, grupowy – 7 zł, normalny – 10 zł.
Nauczyciele i opiekunowie grup nie płacą za bilet.

Rozliczenie na podstawie faktury (wraz z podaniem niezbędnych danych) należy zgłosić podczas rezerwacji terminu oprowadzania.

Terminy:
poniedziałki 10.00–16.00,
środy, czwartki, piątki 12.00–16.00
(godz. 16.00 możliwość wejścia ostatniej grupy).

Kontakt:
edukacja@muzeumwspolczesne.pl