W sobotę 22 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Co po / Po co. Dzieła z kolekcji Dolnośląskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Do analizy prac artystów zaprasza dr Sylwia Świsłocka-Karwot, dyrektorka Muzeum Współczesnego Wrocław.

Obowiązują zapisy (do 21.01) przez formularz zgłoszeniowy – link.

Przyszłość nie jawi się kolorowo. Czy można oczekiwać mądrej i dobrej przyszłości, bez tych, którzy się nią staną? Gwarancja na żywe i martwe natury w sztukach versus to na czym się skoncentrujesz stworzy twoją rzeczywistość. To wybrane tropy, które postaramy się wspólnie rozwikłać podczas oprowadzania.

Więcej informacji o wystawie Co po / Po co, link.

Sztuka Cię OSzuka? – to cykl oprowadzań dyrektorskich do wybranych wystaw czasowych. W trakcie spotkań zatrzymujemy się przy wybranych pracach, aby wnikliwie się im przyjrzeć i poszukiwać ich sensów.

Logotyp, na białym tle z lewej strony zarys godła Polski - orła w koronie. Po prawej stronie napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Zakup dzieł sztuki do kolekcji DTZSP dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Nazwa zadania: Kontynuacja tworzenia regionalnej kolekcji sztuki współczesnej we Wrocławiu w 2021 r.

Logo Wrocław Miasto Spotkań. Na białym tle czarna podłużna ramka. W niej z lewej strony na czarnym tle białe słowo „Wrocław”, a po prawej stronie na białym tle czarny napis „miasto spotkań”.
Zadanie publiczne pn. PROMOCJA KULTURY WROCŁAWIA POPRZEZ KONTYNUACJĘ TWORZENIA REGIONALNEJ KOLEKCJI SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ WE WROCŁAWIU W 2021 ROKU jest dofinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Wrocław