W niedzielę 24 marca o godz. 15.00 w przestrzeni wystawy Stany skupienia na poziomach 3 i 4 schronu przy pl. Strzegomskim 2a odbędzie się oprowadzanie kuratorskie, które poprowadzi dr Małgorzata Miśniakiewicz.

Punktem wyjścia dla wystawy Stany skupienia są autoportrety Natalii LL, skonfrontowane z pracami ponad 40 artystek z Polski i państw byłego bloku wschodniego. Skupiona na medium fotografii, wideo i działaniach dokamerowych wystawa, stawia pytania o performowanie własnej osoby, strategie reprezentacji oraz tworzenie i dekonstrukcję wizerunku kobiety. Mnogość perspektyw traktujących o kobiecym doświadczeniu składa się na wielowątkową opowieść, w której społeczna i polityczna rola kobiet przeplata się z prywatnymi narracjami.

Więcej informacji o wystawie >>>

Oprowadzanie kuratorskie jest bezpłatne – zapraszamy!