Zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące drugiego naboru programu mikroGRANTY ESK 2016.

Nasza idea zakłada włączenie mieszkańców Wrocławia, do współtworzenia Europejskiej Stolicy Kultury 2016 poprzez współorganizację i promocję oddolnych inicjatyw społecznych. Motywem przewodnim w tym roku jest hasło, dzięki któremu Wrocław wygrał tytuł ESK: „Przestrzenie dla piękna”. Pomysły zgłaszane do programu muszą do niego nawiązywać i być jego twórczym rozwinięciem.

Drugi tegoroczny nabór zaczyna się już 1 kwietnia, Biuro ESK wspiera pomysły/inicjatywy do 5 tysięcy złotych a zwycięskie zostaną wyłonione przez niezależną komisję oraz otwarte głosowanie internetowe. Każdy – działając samodzielnie, nieformalnie lub w zorganizowanej grupie – może ubiegać się o wsparcie Biura ESK 2016 w realizacji swojego pomysłu.

Więcej informacji na stronie internetowej: wroclaw2016.pl/mikrogranty/ orazwww.facebook.com/mikrogranty