#niecodziennasytuacja
#sobotniablaza
#otwartemuzeum
#solariumnadachu
#lunariumpozmroku
#najdłuższybiforwewspółczesnejhistoriiwrocławia

15 sierpnia, kiedy miasto zwolni swoje obroty, my jesteśmy do Waszej dyspozycji! Wpadajcie na dach wygrzewać się w słońcu, ćwiczyć jogę, posłuchać kilkugodzinnego didżejskiego maratonu, polenić się i porozrzucać po okrągłej tarczy muzealnego statku kosmicznego.

Wieczorem, na finał dźwiękowej nasiadówki, szykujemy niespodziankę! Czy wspomnieliśmy, że tego wieczoru spodziewany jest deszcz Perseidów? Trudno o lepszą miejscówkę w mieście na ten spektakl!

O godz. 20.30 pokaz II części niemego filmu Fritza Langa z 1929 roku „Frau im Mond”.

Na dachu zagrają:

MATEUSZ KAZULA
Niebawem będzie obchodzić 10-lecie działalności didżejskiej i promotorskiej. Zaczynał organizacją koncertów indie rockowych w połowie lat 2000-nych, potem przeszedł przez kalejdoskop klubowych stylów w duetach Slam Dunk oraz Viadrina. Jego utwory były grane przez Ellen Allien czy Sashę, sam występował w Nowosybirsku czy Playa Del Carmen. Stara się działać na rzecz rodzinnego Wrocławia, relacjonować z częstych podróży po Polsce oraz sprawiedliwe opisywać współczesne imprezowe środowisko.

https://soundcloud.com/stadtkind88
http://kazula.tumblr.com/

BVRZNSKI
Student architektury, urbanistyki oraz filozofii, architekt, a od pewnego czasu również didżej, bo jakoś trzeba sobie radzić w nowoczesnym świecie. Stale wykopuje z podziemi świeże hity oraz zagubione perły, zgrabnie poruszając się między miękkim a twardym, housem a techno, disco a electro. W domu ma zawsze podłączone gramofony, więc w sprawach techniki również nie próżnuje.

https://soundcloud.com/bvrznski
https://www.facebook.com/Bvrznski

DJ RYAN R
Ezoteryczno-egzotyczny alias jednego z najciekawszych wrocławskich dj’ów. W projekcie Ryan R prezentuje niecodzienne sety bazujące na afrykańskich tempach, erudycyjnej biegłości w operowaniu wątkami etnicznymi z całego świata i wysokiej dynamice zwinnego miksu. Certyfikat jakości prosto z górnego Portobello Road.

https://soundcloud.com/turnus-w-tropikach/
www.facebook.com/turnuswtropikach