W ostatnim dniu trwania wystawy Death Landsacpes zapraszamy na autorskie spotkanie z Hubertem Humką.

Podczas rozmowy artysta opowie o swoim warsztacie twórczym, zaprezentuje poprzednie cykle fotograficzne (m.in. Evil Man, Ladies of Love) oraz zdradzi kulisy powstawania wystawy Death Landscapes i towarzyszącego jej katalogu.

Spotkanie poprowadzi Paweł Bąkowski – kurator wystawy.

Więcej informacji o wystawie >>>

Hubert Humka – artysta, fotograf, absolwent Łódzkiej Filmówki. W fotografii interesuje go zagadnienie rozszerzonego dokumentu oraz eksplorowanie w różnych kontekstach autentyczności medium fotografii. Jego prace były pokazywane w Polsce i za granicą na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Projekt Humki Evil Man został wydany w 2015 roku w postaci książki fotograficznej, która zdobyła wiele nagród.

4 czerwca w godz. 16.00–18.00 po raz ostatni będzie można bezpłatnie zwiedzić wystawę Death Landsacpes.