RING 2 — Targi sztuki 2013

Wystawa, Archiwalna
Od 06.12.2013 do 08.12.2013

Druga edycja „Targów sztuki – RING 2” to wspaniała okazja by w ferworze świątecznych przygotowań obdarować najbliższych, wyjątkowymi upominkami. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejną odsłonę wydarzenia, które w zeszłym roku spotkało się z gorącym odzewem zwiedzających. Tym razem pragniemy zaprezentować ofertę najbardziej prężnie i twórczo działających, wrocławskich galerii sztuki współczesnej.

Tylko w Muzeum Współczesnym Wrocław, w jednym miejscu i czasie możecie Państwo zobaczyć prezentację 11 różnych instytucji, działających w naszym mieście. Oprócz galerii, które pokazywały swych artystów w zeszłym roku, takich jak Platon, Arttrakt, Socato, POCO?, BB czy Galeria M, tym razem swoją prezentację będzie miała również Galeria D.N.A.

Pokażemy też ofertę czterech nowych działających we Wrocławiu miejsc – Galerii Plakatu, Shopiq i Versus, a także prace kolektywu działającego w Spółdzielni Panato na Nadodrzu.

Mamy nadzieję, że szeroki wybór prac artystycznych, takich jak malarstwo, rzeźba, szkło, ceramika, plakat czy fotografie pozwoli Państwu wybrać coś specjalnego dla siebie bądź swych bliskich. Spotkajmy się na RINGu!

Warsztaty przy okazji targów RING:

Sobota 7.12, między 13.30 a 18.00 – warsztaty sitodruku organizowane przez PANATO. Więcej informacji: PANATOMIA

Niedziela 8.12 między 13.30 a 16.00 - warsztaty dizajnerskich dekoracji świątecznych organizowane przez MWW.

Wstęp wolny!

RING 2 — Targi sztuki 2013

English AAA

Trwają prace modernizacyjne

Nasza strona ma już nową szatę graficzną i możesz już z niej korzystać. Musimy jednak jeszcze kilka rzeczy poprawić, aby stała się lepsza.

Jeśli widzisz na stronie jakąś nieprawidłowość, będziemy wdzięczni, jeśli ją nam zgłosisz.

Przepraszamy za niedogodności.

OK

Przypomnimy Ci o tym za 15 minut.