image

NIEDZIELNE WARSZTATY RODZINNE — CZERWIEC

Zapraszamy dzieci w wieku 4–11 lat wraz z rodzicami w dwie niedziele czerwca (3 i 10.06) o godz. 13.30.
 
Warsztat trwa półtorej godziny i składa się z dwóch części. Na początku spotkania wspólnie zwiedzamy aktualną wystawę i rozmawiamy o znajdujących się na niej pracach. Podczas drugiej części warsztatu przechodzimy do działań manualnych, które umożliwią wszystkim twórcze wykorzystanie rozbudzonej wrażliwości i wyobraźni.
 
 
Program Niedzielnych Warsztatów Rodzinnych
– czerwiec 2018:

 
3.06.2018 NIEUŻYTKI SZTUKI – OGRÓD W NOWYCH BARWACH
 
Muzealne grządki, czyli „Nieużytki Sztuki” odzyskały niedawno swój piękny wygląd, ale brakuje im jeszcze czegoś, co sprawi, że będą wyjątkowe i kolorowe jak kwiaty, które w nich zakiełkują. Dlatego oddajemy uczestnikom Niedzielnych Warsztatów Rodzinnych dekorację klombów – spraye i szablony w dłonie, maseczki i rękawiczki w gotowości! Będziemy malować, ozdabiać i upiększać, wykorzystując do tego techniki znane ze street artu.
Warsztaty poprowadzi Anna Nowak.
 
 
10.06.2018 NAMALUJ MI KRYTYKĘ!
 
Współcześni artyści w swoich pracach często odnoszą się krytycznie do świata. Pokazują co im się nie podoba, co jest brzydkie, złe oraz co wymaga zmiany. Tym razem Niedzielne Warsztaty Rodzinne będą dotyczyły prac prezentowanych na wystawie Szczurołap. Dowiemy się, jakie rzeczy krytykują prezentowani tam artyści. Czy podejmują jakieś działania, aby zmienić świat? W części warsztatowej wykonamy „krytyczne ziny” i spróbujemy odnaleźć rozwiązania na problemy, które na wystawie zasygnalizowali nam artyści.
Warsztaty poprowadzi Agata Iżykowska.
 
 
Kalendarz Niedzielnych Warsztatów
Rodzinnych 2018 >>>

 
 
Warsztaty są bezpłatne – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
edukacja@muzeumwspolczesne.pl
 
 
Patroni medialni:

 


 
Wsparcie działań edukacyjnych:

Ogłoszenie o wynajmie przestrzeni gastronomicznej

Muzeum Współczesne Wrocław z siedzibą przy pl. Strzegomskim 2a zaprasza do składania ofert na najem powierzchni użytkowej zlokalizowanej na dachu budynku. Szczegóły w ogłoszeniu poniżej.

Skip to content