image

POCZTÓWKA Z KOLEKCJI

Pocztówka z kolekcji. Link do podsumowania akcji


Serdecznie zapraszamy seniorów i seniorki do udziału w akcji Pocztówka z kolekcji!

Z sentymentem wspominasz przyjemność z jaką wiąże się pisanie listów i oczekiwanie na zwrotną wiadomość? Masz trochę wolnego czasu? Chciałabyś/chciałbyś lepiej poznać kolekcję Muzeum Współczesnego Wrocław, a może bliżej poznać pracowników i pracowniczki tej instytucji?

Weź udział w akcji Pocztówka z kolekcji!

Zgłoś chęć udziału i czekaj na przesyłkę od Muzeum. W środku znajdziesz list, pocztówkę z wizerunkiem dzieła sztuki, dwa znaczki, kopertę i czystą kartkę. Odpisz i nawiąż z nami kontakt. Możesz również wysłać list lub pocztówkę do kolejnych osób, angażując je w naszą zabawę.

O czym będziemy rozmawiać? O sztuce, życiu, muzeach, artystach/artystkach oraz wszystkich sprawach, które poruszają nasze serca. Punktem wyjścia do rozmów będą wizerunki dzieł z przesłanych pocztówek.

Chęć udziału należy zgłosić drogą mailową lub telefoniczną podając numer telefonu i adres do korespondencji. Z tych informacji będziemy korzystać tylko na potrzeby działania w ramach akcji Pocztówka z kolekcji.

kontakt:
edukacja@muzeumwspolczesne.pl
71 356 42 53

zapisy: do 5 lipca 2021
liczba miejsc ograniczona
czas akcji: lipiec–listopad


Zakupy prac do kolekcji MWW dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. Nazwa programu: Narodowa kolekcja sztuki współczesnej.

Logotyp, na białym tle z lewej strony zarys godła Polski - orła w koronie. Po prawej stronie napis Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ogłoszenie o wynajmie przestrzeni gastronomicznej

Muzeum Współczesne Wrocław z siedzibą przy pl. Strzegomskim 2a zaprasza do składania ofert na najem powierzchni użytkowej zlokalizowanej na dachu budynku. Szczegóły w ogłoszeniu poniżej.

Skip to content