image

NIEDZIELNE WARSZTATY RODZINNE — SIERPIEŃ

Zapraszamy dzieci w wieku 4–11 lat wraz z rodzicami w dwie niedziele sierpnia (4 i 25.08) o godz. 13.30.
 
Warsztat trwa półtorej godziny i składa się z dwóch części. Na początku spotkania wspólnie zwiedzamy aktualną wystawę i rozmawiamy o znajdujących się na niej pracach. Podczas drugiej części warsztatu przechodzimy do działań manualnych, które umożliwią wszystkim twórcze wykorzystanie rozbudzonej wrażliwości i wyobraźni.
 
 
Program Niedzielnych Warsztatów Rodzinnych
– sierpień 2019:

 
4.08.2019 MUZEALNE PERYFERIA – REPORTAŻ FILMOWY
 
Podczas warsztatu filmowego nauczymy się, jak wykorzystywać telefony do nagrywania krótkich etiud filmowych. Zapoznamy się z technikami narracji audiowizualnej, stworzymy storyboardy, na podstawie których nakręcimy filmy. Ich fabuła będzie dotyczyła nieznanych muzealnych zakamarków, zwykle niezauważanych przez muzealnych gości. Ocenimy rezultaty naszych prac, oglądając je na dużym ekranie. Następnie zwiedzimy wystawę Krzyśka Orłowskiego North America, by zetknąć się z profesjonalnie przygotowaną narracją wizualną. Warsztat zachęci do uczestnictwa w pokazie filmowym Kino na dachu, który odbędzie się tydzień później, 11 sierpnia o godz. 20.00.

Prowadzenie: Agata Iżykowska-Uszczyk

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy >>>Zapisy przez formularz zgłoszeniowy >>>
 
 
25.08.2019 SPORTOWA MODA – ZAPROJEKTUJMY STROJE DLA UCZESTNIKÓW MECZU!
 
Wspólnie zaprojektujemy ubiory dla piłkarzy drużyn, które wezmą udział w meczu z okazji finisażu wystawy The Crowd Man. Zastanowimy się także, jak powinny wyglądać stroje kibiców wydarzenia. Wybrane elementy odzieży wykonamy w zgodzie ze sportowymi trendami. Inspiracją dla naszych działań będą fotografie prezentowane na wystawie Marcina Dudka oraz ilustracje o tematyce sportowej z aktualnych czasopism.

Rezultaty naszych prac podarujemy uczestnikom meczu, by godnie reprezentowali w nich swoje zespoły. Serdecznie zapraszamy autorów projektów do kibicowania w trakcie meczu! Więcej informacji o meczu >>>

Prowadzenie: Ignacy Oboz

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy >>>
 
 
Szczegółowe informacje o tematach kolejnych warsztatów podamy wkrótce.
 
 
Kontakt:
e-mail: edukacja@muzeumwspolczesne.pl
tel.: 71 356 42 53
 
 
Informujemy, że podczas warsztatów mogą być wykonywane zdjęcia na potrzeby Muzeum Współczesnego Wrocław, które mogą zawierać wizerunki osób biorących udział w zajęciach oraz wizerunki prac wykonanych podczas zajęć. Zdjęcia będą przechowywane w wewnętrznym archiwum dokumentującym działalność MWW, mogą również zostać wykorzystane w celach promocyjnych na stronie internetowej www.muzeumwspolczesne.pl oraz w social mediach (na stronach facebook.com/muzeumwspolczesne, instagram.com/muzeumwspolczesne i youtube.com/muzeumwspolczesne). Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wykonywanie zdjęć, prosimy poinformować o tym osobę prowadzącą warsztaty przed ich rozpoczęciem. Brak informacji przekazanej przed rozpoczęciem zajęć jest równoznaczny ze zgodą na korzystanie przez Muzeum Współczesne Wrocław ze zdjęć, o których mowa powyżej.
 
 
Patroni medialni:

Skip to content