image

ROZMOWY #3 / WROCŁAWSKA GOŚCINNOŚĆ

Jesteś migrantem/migrantką?
Wrocław jest Twoim domem?
A może żyjesz tu od niedawna?
Jesteśmy ciekawi Twojej historii!

Prezentowana w Muzeum Współczesnym Wrocław wystawa Polska gościnność daje dobry pretekst do zadania pytania o gościnność nie tylko w wymiarze makro, ale także w kontekście naszego miasta.

Do cyklu „Rozmów” zapraszamy zarówno migrantki i migrantów, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem, jak również wrocławianki i wrocławian, których ciekawią prawdziwe historie.

Podczas ostatniego spotkania poznamy Tatyanę Botyanovską oraz Swietłanę Listopadską.

Tatyana Botyanovska – pracuje w Muzeum Współczesnym Wrocław jako ochroniarka, pochodzi z Białorusi, w Polsce mieszka od 3 lat. Przez lata pracowała w branży IT przy konstrukcji komputerów, zawsze marzyła żeby być listonoszką. Jest członkinią Międzynarodowej Federacji Strzelectwa Dynamicznego, jej nową pasją jest malarstwo.

Swietłana Listopadska – przedsiębiorczyni, trenerka, lektorka, pochodzi z Ukrainy, w Polsce mieszka od 20 lat. Zawodowo zajmuje się międzykulturową współpracą z biznesem. Od lat przygotowuje kadrę zarządzającą do prowadzenia biznesu w krajach byłego ZSRR oraz wspiera firmy w integracji zespołów różnorodnych kulturowo. Prowadzi warsztaty z obszaru kompetencji międzykulturowych, adaptacji i komunikacji.

Prowadzenie: Anna Krukowska.

Miejsce zbiórki: 3. piętro, 
przy tablicy informacyjnej 
przed wejściem na wystawę

Do cyklu można dołączyć 
w każdym momencie

Skip to content