Szukasz ciekawej oferty na okres ferii zimowych dla Twojego dziecka? Chciałbyś, aby przy okazji dobrej zabawy Twoja pociecha również zdobywała wiedzę i nowe umiejętności?
Zapoznaj się z ofertą „Zielonych ferii w MWW”!

W dniach 15–28.01.2018, przez cały czas trwania ferii zimowych, od poniedziałku do piątku organizujemy warsztaty manualne, spotkania z artystami i zajęcia w przestrzeni Samoobsługowego Muzeum na 2. piętrze Muzeum Współczesnego Wrocław.

Zajęcia będą odbywać się w godzinach 9.00–11.30.

Warsztaty manualne będą dotyczyć szeroko pojętej ekologii i ochrony środowiska. Podczas zajęć plastycznych będziemy wykorzystywać materiały ekologiczne oraz pochodzące z recyclingu, w które tchniemy nowe życie i nauczymy się twórczo wykorzystywać pozornie bezużyteczne i zepsute przedmioty. Podczas zabaw w przestrzeni instalacji interaktywnej „Duchy Lasu” wkroczymy w świat pradawnych borów, baśni, mitów i legend słowiańskich, księżniczek i rycerzy, niezwykłych stworzeń i sekretnych zakamarków lasu, stworzymy maski, totemy i inne tajemnicze przedmioty! Ponadto, na uczestników zajęć czekają ciekawe warsztaty z artystami, zwiedzanie schronu oraz gry z nagrodami dotyczące aktualnych wystaw w Muzeum Współczesnym Wrocław.

Zapisy na warsztaty będą prowadzone od 19.12.2017 do 14.01.2018
– pod adresem e-mail: e.frejus-staniek@muzeumwspolczesne.pl
– oraz nr tel. 71 356 42 53.
Liczba miejsc jest ograniczona!

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6–14 lat.
Koszt zajęć wynosi 85 zł od osoby za dwutygodniowe zajęcia podczas „Zielonych ferii w MWW” . Płatność przelewem do 12 stycznia 2018.
Koszt pojedynczych zajęć wynosi 10 zł od osoby.
Bilet wstępu jednorazowego (z przybitą pieczątką) należy pobrać w kasie muzeum.