NIEDZIELNE WARSZTATY RODZINNE — SIERPIEŃ

Zapraszamy dzieci w wieku 4–11 lat wraz z rodzicami w dwie niedziele sierpnia (12 i 26.08) o godz. 13.30.

Warsztat trwa półtorej godziny i składa się z dwóch części. Na początku spotkania wspólnie zwiedzamy aktualną wystawę i rozmawiamy o znajdujących się na niej pracach. Podczas drugiej części warsztatu przechodzimy do działań manualnych, które umożliwią wszystkim twórcze wykorzystanie rozbudzonej wrażliwości i wyobraźni.

Program Niedzielnych Warsztatów Rodzinnych
– sierpień 2018:

12.08.2018 NATURA=ARCHITEKTURA. ARCHITEKTURA=NATURA

Warsztaty tym razem odbędą się pod hasłem natury i architektury. Zainspirowani wystawą Michała Woroniaka Urodzaj stworzymy wspólnie panoramę miasta. Do jej budowy użyjemy plonów – urodzaju ziemi, a tłem stanie się industrialna przestrzeń Muzeum. Ulotny krajobraz zarejestrujemy za pomocą aparatu tak, aby bezpowrotnie utracone efekty artystycznego działania pozostały w pamięci na dłużej. Warsztaty obejmują zwiedzanie wystawy. Zajęcia poprowadzi Natalia Gołubowska.

26.08.2018 CZY ARTYSTA JEST MAGIKIEM?

Warsztaty odbędą się pod znakiem praktyk magicznych i tajemniczych dzieł sztuki, które znajdziemy na wystawie Nietota. Podczas zajęć przyjrzymy się pracom Pawła Baśnika, w których artysta odwołuje się do tradycji przypisywania pewnym roślinom właściwości magicznych, zwłaszcza zdolności uzdrawiania. Czym jest Turritopsis nutricula albo Rhus typhina? Te i inne tajemnice rozwiążemy podczas zajęć manualnych, tworząc własne łapacze snów inspirowane przyrodą posiadającą magiczne właściwości. Warsztaty obejmują zwiedzanie wystawy. Zajęcia poprowadzi Justyna Oleksy.

Kalendarz Niedzielnych Warsztatów
Rodzinnych 2018 >>>

Warsztaty są bezpłatne – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
edukacja@muzeumwspolczesne.pl

Patroni medialni:

Wsparcie działań edukacyjnych:

UWAGA NA PRÓBY OSZUSTWA / BEWARE OF FRAUD ATTEMPTS / УВАГА НА СПРОБИ ШАХРАЙСТВА / ACHTUNG VOR BETRUGSVERSUCHEN

🇵🇱 Chcielibyśmy ostrzec przed rosnącą liczbą prób oszustwa związanych ze sprzedażą biletów na fałszywe wydarzenia w instytucjach. Otrzymaliśmy zgłoszenia od osób, które padły ofiarą nieuczciwych sprzedawców oferujących bilety na fikcyjne wydarzenia kulturalne. Uprzejmie przypominamy, że wszystkie wydarzenia towarzyszące w Muzeum Współczesnym Wrocław odbywają się bezpłatnie, a aktualny cennik biletów wstępu na wystawy jest dostępny na naszej stronie. Jeśli masz wątpliwości – skontaktuj się z nami: 71 3564257 / kasa@muzeumwspolczesne.pl

🇬🇧 We would like to warn you about the increasing number of fraud attempts related to the sale of tickets for fake events at institutions. We have received reports from individuals who have fallen victim to unscrupulous sellers offering tickets for fictitious cultural events. Please be reminded that all accompanying events at the Wrocław Contemporary Museum are free of charge, and the current ticket prices for exhibition entry are available on our website. If you have any doubts, please contact us at: 71 3564257 / kasa@muzeumwspolczesne.pl.

🇺🇦 Ми хочемо попередити про зростаючу кількість спроб шахрайства, пов'язаних з продажем квитків на фальшиві заходи в установах. Ми отримали повідомлення від осіб, які стали жертвами недобросовісних продавців, що пропонують квитки на вигадані культурні заходи. Нагадуємо, що всі супровідні заходи в Музеї Сучасного Мистецтва Вроцлава проходять безкоштовно, а актуальний прайс-лист на вхідні квитки на виставки доступний на нашому сайті. Якщо у вас є сумніви – зв'яжіться з нами: 71 3564257 / kasa@muzeumwspolczesne.pl.

🇩🇪 Wir möchten vor der zunehmenden Anzahl von Betrugsversuchen im Zusammenhang mit dem Verkauf von Tickets für falsche Veranstaltungen in Institutionen warnen. Wir haben Meldungen von Personen erhalten, die Opfer von betrügerischen Verkäufern geworden sind, die Tickets für erfundene Kulturveranstaltungen anbieten. Wir erinnern Sie höflich daran, dass alle Begleitveranstaltungen im Museum für Zeitgenössische Kunst Wrocław kostenlos sind und die aktuellen Eintrittspreise für Ausstellungen auf unserer Website verfügbar sind. Wenn Sie Zweifel haben, kontaktieren Sie uns bitte unter: 71 3564257 / kasa@muzeumwspolczesne.pl.